نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی هدفی در زندگی

875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32735
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی هدفی در زندگی

با سلام
    من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی مقع ارشد از دانشگاه ازاد اسلامی هستم. متاهلم. با پسری ازدواج کردم که تک فرزند است و مادرش با ما یعنی در طبقه پایین ما زندگی میکند و در مسیر زندگی ما جریان دارد. و این موضوع من رو خیلی اذیت میکنه از طرفی من احساس میکنم که ادمی بی هدف و بی همه چیز هستم هیچ شغلی برای خودم نتوانستم پیدا کنم و به شدت احساس تنهایی میکنم. لطفا راهنمایی ام کنین. از اینکه بعد از این همه درس خواندن مجبور باشم زیر دست مادرشوهرم زندگی کنم زجر میکشم و احساس افسردگی میکنم چه کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی هدفی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط hani8102 نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی مقع ارشد از دانشگاه ازاد اسلامی هستم. متاهلم. با پسری ازدواج کردم که تک فرزند است و مادرش با ما یعنی در طبقه پایین ما زندگی میکند و در مسیر زندگی ما جریان دارد. و این موضوع من رو خیلی اذیت میکنه از طرفی من احساس میکنم که ادمی بی هدف و بی همه چیز هستم هیچ شغلی برای خودم نتوانستم پیدا کنم و به شدت احساس تنهایی میکنم. لطفا راهنمایی ام کنین. از اینکه بعد از این همه درس خواندن مجبور باشم زیر دست مادرشوهرم زندگی کنم زجر میکشم و احساس افسردگی میکنم چه کنم؟
    سلام

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همکار محترم و عزیز میشه خواهش کنم برید مدرکتون رو پس بدین!!!!؟؟؟ اخه شما گلم پس چی یاد گرفتین توی این دانشگاه و سالها پشت نیمکت درس!!؟؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد